Γεια χαρά, Επισκέπτης
Μυστικό Κλειδί Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Σημαντικό

SOS 28/10/2020 01:58 #1

  • Συντάκτης θέματος
  • Ρόδη
  • Αποσυνδεμένος
  • New Member
  • New Member
  • Registered
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 0
SOS ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΘΑΙΝΕΙ!!!
Καλησπέρα,
Μου έφεραν δώρο δύο ψαράκια χρυσόψαρα, που απ' ότι έψαξα στο ίντερνετ είναι veiltail; Ή κάπως έτσι...το ένα το λέει ,black moore και είναι πολύ μικρουλι...μου το έφεραν χθες και από την αρχή μου φάνηκε ότι κολυμπούσε περίεργα!! Πήγαινε με την ουρά προς τα πάνω και έμενε ακίνητο στην επιφάνεια...όταν κολυμπάει ,κολυμπάει παρασανταλα σα να θέλει ευθυγράμμιση..στην αρχή μου είπαν ότι ίσως είναι έτσι επειδή έχει κάποια κινητική δυσλειτουργία, αλλά εγώ ήμουν σίγουρη ότι κάτι δεν πάει καλά (κι ας μην έχω ασχοληθεί ποτέ με ψάρια στη ζωή μου!) . Τώρα πριν λίγο άρχισε να ανεβαίνει στην επιφάνεια με την μια πλευρά της κοιλιτσας του και την ουρά τσακισμένη...παρατηρησα ότι δεν κάνει κανονικά τις ακαθαρσίες του όπως το άλλο, αλλά βγάζει ίσα ίσα μια λεπτή γραμμουλα λευκη...Έψαξα και βρήκα αυτό που λέτε που παθαίνουν με την κύστη τους!! ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!! Δεν έχω ιδέα από ψαράκια και δεν θέλω να το χάσω!!! Τώρα δα φτιάχνω αρακά να του δώσω, στις 1:55 τη νύχτα!! Σας παρακαλώ βοηθήστε με να το βοηθήσω!!

Το συνημμένο αρχείο δε βρέθηκε

Το συνημμένο αρχείο δε βρέθηκε

Το συνημμένο αρχείο δε βρέθηκε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

SOS 26/01/2021 16:28 #2

  • gozen
  • Αποσυνδεμένος
  • Administrator
  • Administrator
  • Super Users
  • Δημοσιεύσεις: 1282
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να δείτε τις απαντήσεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Σελίδα:
  • 1
  • Δεν Επιτρέπεται: για δημιουργία νέου θέματος.
  • Δεν Επιτρέπεται: για απάντηση.
  • Δεν Επιτρέπεται: να επεξεργαστείτε το μήνυμά σας.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Κορυφή